Hohlandseeds

Hohland Seeds – легко купити насiння коноплi в iнтернет-магазинi

Hohland Seeds – компанія з великою кількістю іноземних партнерів, яка пропонує краще насіння коноплі від кращих світових виробників.

Гадаєте, немає всесвітньовідомих брендів, які б культивували цю рослину? Помиляєтеся. Є країни, які навіть офіційно експортують каннабіс як медичну сировину. Тут офіційно селекціонують сорти з різноманітними якостями, які можуть бути корисні для досягнення різних цілей, а посівний матеріал конопель (seeds) з цих країн є затребуваним у всьому світі.

Які частини коноплі використовують люди?

Для створення мотузок та тканини використовують стебла рослини.

Для медичних цілей – листя, суцвіття, насіння.

Як продукт харчування споживають насіння конопель, воно навіть рекомендоване для спортивного харчування та в якості афродизіаку, який продовжує любовні ігри.

У багатьох східних країнах семена коноплі використовують для створення традиційних солодких ласощів.

Також цю складову використовують у косметології, в якості добавки до корму домашніх тварин та птахів, в якості приманки на риболовлі.

І якщо вирішити побутові проблеми та харчуватися люди можуть і альтернативними джерелами подібної сировини, то медичний вплив каннабіоїдів замінити нешкідливими аналогами дуже складно. Тож купити насіння конопель намагаються саме ті люди, які страждають від різного роду болів, неврастенії, стресів. І їх цікавить вміст активних речовин, які посприяють полегшенню фізичного та нервового стану.

Селекціонери з різних країн не лише зібрали різні види насіння, але й вивели низку спеціалізованих сортів цієї рослини, а ми розпочали співпрацю з компаніями, які пропонують світу кращі сорти й гібриди канабісу. Нашими партнерами стали відомі розробники нових сортів марихуани – компанії Barney`s Farm, Dutch Passion, Paradise Seeds, Greenhouse Seed з Нідерландів.

Умови співпраці з Hohland Seeds прості.

Ми пропонуємо товар з тими генетичними якостями, які вас цікавлять. Зерно коноплі зберігається в ідеальних умовах, завдяки чому посівмат має високий відсоток схожості.

Наші консультанти допоможуть вам дібрати потрібний сорт – для цього досить звернутися за телефоном (095) 7745353. Максимум через два дні після оформлення замовлення ви зможете отримати товар на пошті – і тоді ж оплатити його вартість.

Наша компанія пропонує гнучку систему знижок – так, кожна 16-та упаковка насіння конопель стане нашим подарунком, а при оформленні партії посівного матеріалу вартістю від 1500 грн – знижка 3%.

Абсолютно вся діяльність нашої компанії – легальна, і не виникне жодних проблем, якщо ви захочете купити зерна коноплі.

Обираємо потрібний сорт марихуани.

Існує три різновиди коноплі – Cannabis sativa, Cannabis indica та Cannabis ruderalis, і саме останній різновид містить найменшу кількість каннабіоїдів, достатню для лікарського ефекту. Цей різновид рослини використовують у медичних цілях.

Ефект від прийому марихуани може бути різним – індіка має седативний вплив, а сатіва – навпаки, тонізує і викликає приплив життєрадісних емоцій та активності. Практично всі популярні сорти та гібриди культури коноплі виведені завдяки складному схрещуванню цих двох різновидів.

Щоб купити насіння коноплі і воно виправдало зусилля щодо його вирощування (в країнах де це дозволено законом), слід врахувати не лише вплив кінцевого продукту на організм, але й умови вирощування, які мають декілька різновидів. Наприклад, автоцвітущий кущ – канабіс, який готовий цвісти незалежно від освітлення. Він має здатність автоматично переходити с фази вегетативного росту до цвітіння в незалежності від світового циклу. Цей продукт має феноменальну цінність для тих, хто хоче купити насіння і отримати врожай в короткі строки (від 45 діб найшвидші і до 120 діб найдовші). З мінусів цього направлення, це мала врожайність, і поки в майже в всіх випадках, слабкіший єфіект в порівнянні з фотоперіодними штамами. Фотоперіодне насіння коноплі представляє звичайну для всіх маріхуану лабораторного походження. Вона, в залежності від сорту, переходить в фазу цвітіння тільки толі, коли світовий день стає коротчим. Зазвичай ця культура дає врожай в вересні або жовтні місяці. Це повноцінна конопля з великими розмірами і чудовими седативними характеристиками. Найорігінальнішим і самим продуктивнішим являються регулярне насіння коноплі. Вони сберігають всі унікальні властивості генетики, тої, що була застосована для виведення штампу. Всі показники в таблиці характеристик будуть на вищому рівні. Із недостатків цього направлення, є зміст в оригінальній пачці виробника насіння чоловічого роду, що не тільки не мають ні якої цінності, а ще й можуть пустити свою пильцю на жіночі кущі, що знаходяться поблизу. Цим самим останні втратить свої властивості. Цього може не допустити тільки вмілий гравер.

Якщо ви прагнете одержати не армагедон кінцевого врожаю, а суцвіття найкращого ґатунку яке буде використане у медичних цілях, слід памʼятати, що зерна коноплі деяких сортів можуть бути чоловічими й жіночими. Тому іноді краще насіння конопель купити в фемінізованному виді і одержати повноцінні рослини, а не займатися домашньою селекцією.

При яких симптомах та захворюваннях рекомендовано вживати медичний каннабіс?

Марихуану використовують для зменшення болів різного походження, наразі вчені вивчають вплив каннабіоїдів на злоякісні пухлини. Вважається, що ці діючі речовини ефективні для лікування глаукоми, синдрому Турета, шизофренії.

Марихуана з високим CBD використовується для лікування ревматичних болів, різноманітних спазмів, як протиеліптичний та протирвотний засіб.

Канабіс зупиняє розвиток хвороби Альцгеймера, яка призводить людей похилого віку до втрати памʼяті й безпорадності.

У багатьох країнах марихуану вважають гарним засобом від депресії, адже використання каннабісу викликає розслабленість і певний різновид задоволення.

Компанія Hohland Seeds пропонує насіння канабіса на будь-який смак – високоурожайних сортів, унікальних за своїми властивостями гібридів, найновіших розробок селекціонерів різних країн.

Запрошуємо до співпраці в поширенні сувенірного насіння коноплі!